خانه | درباره ما | تماس با ما | ورود کاربران

سامانه مدیریت استاندارد
نرم افزاری تحت پلتفرم های مختلف جهت دسترسی مستقیم به استانداردهای بین المللی

سامانه های مدیریت استاندارد

Standards Manager Desktop
نسخه ویندوزی سامانه

Standards Manager Web
نسخه تحت وب سامانه 

با استفاده از این نرم افزار (نسخه ویندوزی) و سایت (نسخه وب) و بانکهای اطلاعاتی حجیم آن قابلیت استفاده از اطلاعات فنی ناشرین معتبر و مرجع و جستجوی با کیفیت مطلوب صفحات و امکان کپی برداری و چاپ آنها فراهم آمده است.
این سامانه قابلیت استفاده از استاندارد ها را به صورت همزمان و یک پارچه بدون نیاز به نصب ایندکس های مختلف فراهم ساخته است. قابلیت ارتقاء جهت پشتیبانی از استاندارد های جدید و بانکهای اطلاعاتی به روز و قابلیت استفاده بر روی شبکه محلی و شبکه وب از دیگر مزیت های این سامانه است.
با توجه به اینکه بانک اطلاعات سامانه و نرم افزار آن به صورت مجزا هستند با نصب نرم افزار بر روی ایستگاههای کاری امکان دسترسی به بانک اطلاعات سامانه موجود در سرور فراهم می باشد نسخه تحت وب سامانه نیز به جهت استفاده از تکنولوژی طراحی به صورت سمت سرور همین حالت را در شبکه اینترنت دارا می باشد . سامانه به گونه ای طراحی شده است که پردازش اطلاعات صرفا در ایستگاههای کاری صورت گرفته و تنها در صورت مشاهده  ایندکس استاندارد ها از سرور استفاده می شودکه این کار به نوبه خود از تحمیل پردازش اضافی به سرور جلوگیری می کند به همین جهت عملاً محدودیتی در تعداد کاربران شبکه وجود ندارد.
همینک بیش از 1 میلیون استاندارد از 300 ناشر مختلف استاندارد تحت این سامانه عرضه می شود.
موسسه کتابهای الکترونیک هرکولس آماده عقد قرار داد رسمی با پشتیبانی کامل و خدمات پس از فروش نامحدود با مراکز صنعتی و علمی کشور جهت تجهیز و راه اندازی سیستم مدیریت استاندارد (Standard Manager)جهت مدیریت استانداردهای بین المللی می باشد.

دانلود کاتالوگ نسخه تحت وب سیستم مدیریت استاندارد نسخه تحت وب سیستم مدیریت استاندارد دانلود کاتالوگ نسخه ویندوز سیستم مدیریت استاندارد دانلود نسخه دمو تحت ویندوز سیستم مدیریت استاندارد
 
ایندکس استاندارد
ارائه دهنده انواع استانداردهای بین المللی در زمینه های گوناگون

استاندارد مهندسی

درباره استاندارد ها
فهرست استاندارد ها
سفارش استاندارد

فهرست موضوعی

 عمومی
اختصاصی
هوا فضا
خودرو
ساختمان
الکترونیک
انرژی
نظامی

محصول برگزیده

Standards Manager
نرم افزار مدیریت استاندارد


نماد اعتماد الکترونیکی


مشتریان راهبردی

Home | About us | Contact us | CopyRight                 
CopyRight 2008-2020© Hercules Ebooks Institute